
Vill du boka en behandling rekommenderar vi att du bokar den samtidigt som du bokar din vistelse hos oss. För avbokningsregler vänligen läs mer under Bra att veta.

Känner du att du är värd något alldeles extra? Unna dig en totalupplevelse där du blir ompysslad från topp till tå, med ansikts-behandlingen Yoga Chotto samt Soft Crushed helkroppspeeling och Cocoon helkroppsmassage.
Måndag-torsdag 90 min 1 490 kr
Fredag-söndag 90 min 1 590 kr

Hanakasumi som är japanska för ”blomblad för vinden” är vår nya signumbehandling; en ljuvlig kroppsbehandling med inspiration från badritualerna i Japan. Behandlingen bjuder på en varm kroppspeeling med enzymer från papaya som skrubbas bort och följs av en lång fotmassage med akupressur och därefter en avkopplande massage med närande shea smör. Lyxigt, ljuvligt, avkopplande!
Måndag-torsdag 75 min 1 390 kr
Fredag-söndag 75 min 1 490 kr

Din väns namn*
Din e-post*
Din väns e-post*
Meddelande

















